Chalupa s dvorem, stodolou, pozemek 720 m2, Plzeň - sever

prodáno
Chudeč

Popis nabídky

PRODÁNO

Hledáte chalupu s dvorem, větší stodolou severně od Plzně? Tedy nedaleko hlavního tahu silnice I/20 směr Plzeň - Karlovy Vary se jedna taková nachází. Sousedí s místním rybníčkem, menším ovocným sadem a naleznete ji v obci Chudeč u Bezvěrova, v okr. Plzeň - sever. Kopta reality zajišťuje prodej původní zděné chalupy postavené ve 20.letech 20.stol., aktuálně po rekonstrukci koupelny, kuchyně, 2 pokojů. Velmi dobře přístupná chalupa je spolu s dvorem a stodolou rozložena na rovinatém pozemku o zastavěné ploše 720 m2. Chalupa má 2 pokoje (1 větší pokoj a druhá místnost je obýv.pokoj či jídelna s novou kuchyní vč. rozvodů), dále disponuje novou koupelnou s velkou vanou, sprchovým koutem a toaletou. Původní majitel si od obce pronajímal sousední pozemek o velikosti 505 m2, kde se nyní nachází menší ovocný sad. Na dvoře je vzrostlá hrušeň, ořešák a další menší ovocné stromy. V prostoru stodoly je uzamykatelný, krytý psí výběh s boudou. Stodola je velmi prostorná, krov zachovalý , na západní straně je nutnost opravy část zdi a krytiny.

Technické údaje:
Vytápění obejktu je pomocí kamen ATMOS na tuhá paliva (je zde i původní elektrokotel - aktuálně nefunkční), ohřev vody skrze el. boiler DRAŽICE 200 litrů. Objekt byl mezi roky 2007 - 2010 postupně rekonstruován - podlahy- dlažba, prkna, rozvody elektřiny, obklady a sanita v koupelně/WC. Voda je napojena na obecní vodovod, odpad je sveden do původní jímky. Krytina na domě je eternit, na stodole je pálená taška - falcovka.

Informace o obci:
Chudeč je menší vesnice, část obce Bezvěrov v okrese Plzeň-sever. Nachází se asi 2,5 km na jihovýchod od Bezvěrova, jen 300 m od hlavního silničního tahu Plzeň - Karlovy Vary. Protíná ji oblíbená cyklistická stezka číslo 352 úsek Klášter Teplá - obec Úterý a to s délkou trasy 11 km. Na hlavním tahu, přímo na rozcestí u obce je autobusová zastávka se slušnou dostupností do Plzně, K. Varů, Manětína. Základní a mateřská škola je v Bezvěrově, více o obci zde https://www.bezverov.cz .

Informace o nabídce

Lokalita
UliceSkryto
č. domovní / č. orientační32 / 32
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0311
Datum aktualizace15.03.2023
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuSmíšená
Umístění objektuOkraj obce
Dispozice2 pokoje
VybavenoNe
Zastavěná plocha m2720
Užitná plocha m280
Plocha parcely m2720
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
StavbaRodinný dům
ZástavbaVenkovská
Topeníústřední tuhá paliva
DopravaSilnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Počet podlaží objektu1
Popis objektu
KategorieChaty
Typ domuPřízemní
VodaVoda - dálkový vodovod, Voda - rozvod studené a teplé vody
OdpadJímka
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
Tato nemovitost už má svého nového majitele Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!