Jak prodám Vaší nemovitost
 

Každá nemovitost chce něco jiného a neexistují 2 stejné prodeje. Léta praxe mi ukázala, jak se mám o nemovitosti starat, tak aby se dobře prodali. 

V dnešní technologické době využívám jak moderní technologie a techniku, tak profesionály ve specifických oblastech a činnostech.
Technika a zpracování inzerátu sice udělá hodně, ale Váš příběh a Vaše individuální potřeba - to je nadřazeno nad vším.

Proč vsadit zrovna na mě? Zkrátka věřím, že mám všechny vlastnosti, které od skvělého realitního makléře očekáváte.
Projděte si se mnou celý proces prodej - OD ZAČÁTKU AŽ DO KONCE.

Podklady pro nemovitost

Při jednání se mnou si můžete být jistí mou naprostou férovostí. Na čem se dohodneme to splním. Při prvotní schůzku budu rád za veškeré podklady k nemovitosti, které máte k dispozici jako:

aktuální list vlastnictví (pokud  nemáte zajisti si RK)

plány, půdorysy, projektová dokumentace

nabývací tituly - kupní, darovací či jiný typ smlouvy

Způsob přípravy pro prodeje

S každým jednám narovinu. Chcete vědět všechna plus a mínus nemovitosti? Nic vám nezatajím. Navrhujete přemrštěnou cenu? Vysvětlím vám, kolik je reálné za vaši nemovitost dostat. Nečekejte ode mě žádné finty a triky. Říkám vždy věci tak, jak ve skutečnosti jsou.

Prodej, inzerce, prohlídky

Vím, jakou cenu je reálné za nemovitost získat. O každém domě i bytě, který mi někdo svěří, vím veškeré informace a dokážu se o ně opřít při vyjednávání. Pokud vím, že nemovitost za to opravdu stojí, vrhnu se do vyjednávání po hlavě.

Obchodní vyjednávání

Za roky praxe už mám dokonale zvládnuté umění konverzace a obchodu. Při každém jednání se snažím vytvářet přátelskou, ale také vždy profesionální atmosféru. Svou přirozeně výřečnou povahu ve svém povolání zúročím dokonale.

Finalizace smluvní dokumentace

V neposlední řadě se pak vždy snažím mít pro své klienty pochopení.  Ke každému svému zákazníkovi i potenciálnímu zájemci o nemovitost mám zcela individuální přístup. Respektuji přitom pracovní nasazení, osobní potřeby i preference každého, s kým jednám. Chápu, že prodej i koupě nemovitosti jsou události hodně náročné na emoce, a dokážu se tomu plně přizpůsobit.

 

Zaujal jsem Vás? Napište mi!

*
*
*
lname: phone: email: fullname: