Tomáš Rusňák

Tomáš Rusňák financování, hypotéky

Mobil: 721 329 442
tomas.rusnak@taurum.cz

O mně

Ve financích se pohybuji již 9 let. Zlom v kariéře nastal v roce 2015, kdy jsem úspěšně absolvoval poradenskou zkoušku EFA. Od roku 2016 mám svoji vlastní firmu TAURUM finance s.r.o. Za svou kariéru mám za sebou přes 200 spokojených klientů u kterých jsem vyřídil hypotéky za více než 450 milionů Kč. 

Ve firmě mám na starost celý obchod a realizaci, působím jako hlavní hypoteční analytik. Klientům jsem oporou a průvodcem na cestě za HYPOTÉKOU. Koupě nebo výstavba nemovitosti je pro mnoho lidí jedním z největších životních milníků. Často je tento krok spojený s vysokou investicí, kterou je potřeba řešit úvěrem. Mým úkolem je pomoci klientovi projít tímto krokem snadno, rychle a bez zbytečného stresu.

Jak pracuji?
Klienta provedu celým procesem od počáteční konzultace, přes nalezení vhodného řešení, výběr konkrétní banky, pomoc při administrativních úkonech spojených s vyřizováním hypotéky, kontrolou smluvní dokumentace a pomoci při podpisu smlouvy až po samotné čerpání úvěru a hlídání následných podmínek po čerpání. Nedělám to samozřejmě sám, ale s celým týmem. 
 
Jinak jsem myslím normální chlap, táta, partner, kamarád. V práci šéf obchodu a hypotečního oddělení, hypoteční analytik. V soukromí sportovec a malíř. Mám rád kulturu, umění, cestování, networking, nové výzvy.

Kontaktní formulář

*
captchaNačtete nový obrázek

Pobočka

Kopta reality s.r.o.

Adresa

Jablonského 2200/62, 326 00 Plzeň

Staň se
fanouškem
Domluvit
schůzku
Zavoláme
Vám