Služby​

Realitní kancelář Kopta je výjimečná především v těchto bodech: 

1. Vysoká úspěšnost prodeje/pronájmu

Naše dlouhodobé statistiky ukazují úspěšnost 87%, tedy se blížíme téměř 90 %  tzn 8-9 nemovitostí z 10 si u nás najdou svého kupce.

2. Pracujeme výhradně na exklusivní smlouvy

Dáváme energii tam, kde to má smysl. Exklusivita chrání všechny strany, tedy prodávající, kupující a samozřejmě i realitní kancelář. Realitnímu trhu v České republice jistě chaos a přemíra nevýhradních smluv jistě neprospívají. Nyní je již realitní zralost prodávajících i kupujících natolik velká , že exklusivní smlouvy u renomovaných kanceláří vyžadují. 

3. Rychlost prodeje/ projnájmu

Současná ekonomická situace realitnímu bussinessu přeje, to se odráží v kvalitě a rychlosti prodejů/pronájmů. Pokud jsou nemovitost v tržní ceně a nevázne na nemovitost právní vada, lze konstatovat, že prodeje/pronájmy realizujeme od několika hodin po několik týdnů v závislosti na lokalitě, ceně a typu nemovitosti.

4. Velmi úzké a kvalitní portfolio nemovitostí

Kvalita, kvalita a zase kvalita převyšuje kvantitu nemovitostí. Každá zakázka potřebuje patřičnou péči a toho jsme si vědomi, proto v našem portfoliu najdete pečlivě připravené a vybrané zakázky zejména z Plzeňského kraje, který je nejen naší pracovní lokalitou, ale také domovem. 

5. Proklientsky přizpůsobivá realitní kancelář

Každá nemovitost je jiná a i okolnosti prodeje se často různí. K tomu je třeba přihlížet a s prodávajícím i kupujícím tyto okolnosti zohlednit při náběru a následné realizace zakázek. 

6. Lidský potenciál

Díky globálnímu propojení lidí skrz různé komunikační kanály - facebook, youtube..apod, jsme schopni nemovitost nabídnout miliónům koncových uživatelů. Tyto infomační kanály dlouhodobě využíváme a dostáváme tak nemovitosti do širšího povědomí lidí. Detailně pracujeme s mnoha lety budovanou klientskou poptávkovou databází. Řada nemovitostí /v průměru 38%/ končí u kupujících z naší poptávkové databáze či databáze zpřátelených realitních kanceláři v unikátním systému CLOUD REAL.

7. Moderní technologie, techniky

Jdeme s dobou, proto pro svou práci využíváme nejen znalostí Homestagingu, Feng-Shui, znalostí Energii krajiny a dalších znalostí, které jsou pro klasickou realitní práci netypické. Najímáme si profesionální fotografy aodborníky na leteckou techniku s létajícími drony, textové, designové profesionály, video profesionály, youtubery.....apod.

Staň se
fanouškem
Domluvit
schůzku
Zavoláme
Vám