Silvia Doušová

Silvia Doušová Feng-Shui poradce bydlení

Mobil: 775 984 252
silvia@dousova.cz

O mně

Vždy jsem se zajímala o to, jak hezky a dobře bydlet. Zároveň jsem koketovala s oblastmi, kde není všechno hmatatelné a vědecky dokázané. Na Feng Shui mne nadchlo, že spojuje hmotné a nehmotné světy a zároveň v tom má jasný systém, který mi dával smysl.

Během své první mateřské jsem se v roce 2007 pustila do studia v České škole Feng-Shui a pod vedením Ing. arch. Otakara Chocholy udělala své první rozbory. Od té doby jich mám za sebou desítky.

Mým záměrem je najít cestu, jak co nejvíc přiblížit čínské metody a postupy našemu evropskému chápání. Snažím se taky prohlubovat práci s klienty tak, aby prostřednictvím úprav prostoru vědomě vylepšovali také jednotlivé oblasti svého života.

Pomohu vám s výběrem nemovitosti i s jejím „zabydlením“ tak, aby vás podporovala ve vašich aktivitách a zároveň vytvářela zázemí pro odpočinek.

V posledních letech se věnuji i několika jiným projektům. Nejúžasnějším projektem jsou moje dvě děti ????, kromě toho jsem spoluzakládala waldorfskou školu, cvičila Tai Ji, vedu coworkingové centrum, pořádám marketingovou konferenci a Plzeňské business kotle. K Feng Shui se ale zas a znovu nadšeně vracím. 

 

Kontaktní formulář

*
captchaNačtete nový obrázek

Pobočka

Kopta reality s.r.o.

Adresa

Jablonského 2200/62, 326 00 Plzeň

Staň se
fanouškem
Domluvit
schůzku
Zavoláme
Vám