Reference

Realizace - prodej bytu 0+1, Plzeň-Slovany, G.Píky

"Dobrý den, pane Kopto, ráda bych Vám dodatečně poděkovala za odvedenou práci. Při koupi nemovitosti, kterou Vaše realitní kancelář zprostředkovala i při jejím následném pronájmu proběhlo vše v naprostém pořádku, rychle a bez větších zádrhelů. Oceňuji i Vaši vstřícnost a rychlost komunikace. Pokud budeme v budoucnu potřebovat realitní služby, určitě se na Vás znovu rádi obrátíme.

Děkuji a přeji šťastný nový rok 2020 Vám i Vašim nejbližším. S pozdravem

Lucie Lettlová - kupující a zároveň pronajímatel

Realizace - prodej novostavby RD - Příchovice, okr. Plzeň-jih

"Dobrý den, jen v několika větách shrnutí kvalitního prodeje našeho domu. Dům byl na prodej několik měsíců u jiné realitní kanceláře, a na prohlídku přišli asi tři zájemci. Po změně RK na Kopta reality, k nám začali chodit jedni zájemci za druhým, a nakonec se prodej  zrealizoval. Vše bylo profesionálně připravené a proběhlo to rychle a bez problému. A to se v dnešní době opravdu cenní. Při dalším prodeji či pronájmu se na Vás opět obrátíme :-) "
Ing.Viola Vaňková, projektantka, ITOS-stavby s.r.o. 

Realizace - pronájem bytu 3+kk, Plzeň - město, ul. Plachého

"Dobrý den. Rád bych napsal referenci na vaše služby. S vaší firmou jsem velmi spokojen a v případě dalších potřeb se na vás opět obrátím i přes zaváhání při poslední akci :-) - to jsem ale vzhledem k rodinným záležitostem majitele a jednatele vaší firmy schopen jednorázově akceptovat. Mějte se a přeji hodně úspěchů.
Poznámka: Radost z práce a s tím spojené vydělané peníze jsou rozhodně důležité ale hlavní je spokojená a šťastná rodina a na to bysme měli vždy myslet při stanovování svých osobních priorit. S pozdravem"
Ing. Tomáš Hříbal ,jednatel společnosti M.A.T. Group

Realizace - prodej bytu 2+1, Plzeň - Slovany, ul. Částkova

"Mé zkušenosti se službami společnosti Kopta reality Plzeň jsou skvělé. Prodával jsem byt a já ani moje manželka jsme kvůli jiným povinnostem nemohli být v Plzni tak často, jak bychom si při zařizování prodeje bytu sami představovali. Nakonec to ale nebylo vůbec třeba. Společnost Kopta reality odvedla profesionální práci, poskytla nám maximální servis a také to, co není vždy samozřejmostí - velmi slušné a korektní jednání. Pokud bychom potřebovali obdobné služby v budoucnu, nebudeme váhat a oslovíme opět společnost Kopta reality. Její makléře doporučujeme i ostatním - neprohloupíte".
Jaroslav Kohout

Realizace - pronájem bytu, Plzeň - Bory, ul. Edvarda Beneše

"Vážený pane Kopto, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za Vaše perfektní služby v oblasti pronájmu nemovitostí. Vaši kancelář mohu všem jen doporučit a opravdu mohu potvrdit, že Vaše služby jsou specializované a pro klienty velmi užitečné, až zásadní. Jejich rozsah je nevídaný. Díky moc za Vaši snahu, čas a píli, které Vaši práci věnujete, jakož i za Váš přátelský přístup. Do dalších úspěšných prodejů či pronájmů přeji mnoho zdaru a spoustu spokojených klientů".
JUDr. Lenka Veberová, advokátka, Plzeň

Realizace - pronájem bytu, Plzeň - Slovany, ul. Plzenecká

'Velice ráda přidávám další pozitivní hodnocení na "Kopta reality".  Spolupracovali jsme již ohledně pronájmu stejného bytu dvakrát a vždy bez jediného problému. Vše probíhalo rychle, profesionálně a vstřícně a to i vzhledem k tomu, že pronajímám nemovitost v poměrně velké vzdálenosti od svého bydliště... ani tohle nebylo překážkou. Pokud bych v budoucnu potřebovala služby realitní kanceláře, vím kam se obrátit. To samé bych doporučila i svým známým. Přeji mnoho dalších spokojených klientů."
Kateřina Petrásková, Plzeň - Č.Budějovice

Realizace - pronájem bytu, Plzeň - Slovany

"Dobrý den. Za sebe předávám stoprocentní doporučení na Kopta reality s.r.o.  – za iniciativu, za flexibilitu, ochotu a profesionální přístup.
Při dalším případném řešení realizace nemovitostí se k vám určitě vrátím.
JUDr. Linda Hejlová, ředitelka odboru Hospodaření s majetkem státu

Realizace - prodej rodinného domu, Plzeň - Černice

Kupující:
"Vážený pane Kopto,dovolte nám, abychom vyjádřily poděkování Vám i Vaší realitní kanceláři za zprostředkování a kompletní obstarání koupě rodinného domu. Příprava smluvní dokumentace, spolupráce s advokátní kanceláří, veškerý administrativní servis až po předání nemovitosti bylo prováděno s profesionálním přístupem na odborné úrovni, Oceňujeme bezproblémovou a rychlou komunikaci, obětavost a v neposlední řadě optimismus, který učinil z koupě rychlou a nestresující záležitost.Ještě jednou děkujeme za skvělou spolupráci a pokud budeme mít možnost o Vašich schopnostech realitního makléře kdekoli podat informaci, rozhodně bude ve všech směrech pozitivní.S pozdravem spokojené klientky"
sestry Zdeňka a Jana Kozákovy, Plzeň.

Realizace - prodej rodinného domu, Plzeň 3

"Zrovna sedím předposlední den na zahradě u domu, který má již nového vlastníka. A to především díky báječné realitní makléřce paní Honzíkové, která svou profesionalitou mile překvapila. Hledala jsem a zkoušela prodávat nemovitost i u jiných realitek. Věřila jsem jejich lžím a byla zoufalá. Paní Honzíková mi vše trpělivě a přesvědčivě vysvětlila, perfektně odhadla cenu s tím, že je lepší sázet na jistotu. Poslechla jsem a neprohloupila. Nemovitost měla do měsíce dva vážné zájemce a paní makléřka bravurně jednoho z nich vyselektovala. Zase měla tah na bránu, zase odhadla situaci! To vše s nadhledem, klidem a úsměvem. Kdykoliv jsem měla obavy, nebo něco nevěděla, dostávalo se mi od ní spoustu rad a uklidnění. Vždy vše klaplo tak, jak řekla. Byla jsem přítomna i jedné z prohlídek a musím uznat, že její jednání a vstřícnost hodnotím na jedničku s hvězdičkou. Mé sympatie si získala i tím, že zachovala diskrétnost, o kterou jsem ji poprosila. Tímto ji velmi děkuji, neboť díky ní se můj život odvíjí šťastněji, jednodušeji. Přeji všem, kdo se rozhodnou pro nějakou realitku, ať mají stejné štěstí, jako já v KOPTA REALITY."
Spokojený klient, Plzeň, městská část 3

Realizace - prodej rodinného domu, Kolinec, Klatovy

"K rukám jednatele Kopta reality s.r.o. Pani Vera Honzikova je profesionalni makléřkou, která určitě poradí každému, kdo prodává nemovitost a to stejně učinně, jako pomohla mne samotné při prodeji mého domu. Její sympatie a usměv usnadní kontakt, ona dobře poradí, podá veškeré nezbytné informace a zbaví tak svého zákazníka zbytečného stresu. Mohu ji upřímně doporučit a ještě jednou ji chci poděkovat za spolupráci."
Prof. Lea Hanschova , Docteur ès Lettres , Expert-traducteur près la Cour d'Appel de Nancy 

Realizace - prodej rodinného domu, Chrást, Plzeň - město

"Vážený pane Kopto, chtěli bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za profesionální přístup ohledně prodeje našeho domu. Díky Vám vše proběhlo hladce, vyřešil jste i nečekané situace. Po zkušenostech s několika realitními kanceláři, můžeme tu Vaši rozhodně doporučit!"
Marcela Tupá , Plzeň/Praha

Realizace - pronájem domu, Jeřabinová, Plzeň - Černice

"Vse proběhlo v klidu, profesionálně. Domluva přesně, konkrétně, na čas. Vstřícné jednánií, pozitivně působící jak na zájemce tak na mě jako poskytovatele. Mohu vřele doporučit. "
David Rach, Plzeň

Realizace - prodej domu, Vejprnice, Plzeň - sever

"Pokud hledáte profesionálního partnera na poli obchodování s realitami, který Vám poskytne individuální péči a bude se aktivně věnovat prodeji Vaší nemovistosti, je pro Vás realitní kancelář pana Kopty tou nejlepší volbou. Obzvláště jsem ocenila rychlost jednání, pro-aktivní přítup, spolehlivost a bohaté zkušenosti pana Kopty, který vždy vše vyřešil k mé maximální spokojenosti."
Veronika Englmaierová, Německo

Realizace - prodej bytu 1+1, Farského ul, Plzeň - Slovany

"Služby pana Kopty mě přesvědčily o tom, že profesionální realitní makléři skutečně existují a nejsou pouze v knížkách. Pro pana Koptu nebylo cokoliv, jakýkoliv probém. Svolil k úpravám Zprostředkovatelské smlouvy, v průběhu prodeje mě průběžně informoval o zájemcích...apod. Toto vše je o to obdivuhodnější , že jsem osobně pana Koptu potkala až při podpisu prodejní smlouvy. Do té doby bylo vše řešeno pomocí telefonu a po e-mailu. Po podpisu smlouvy zajistil vklad na katastr, daňové přiznání, zrušení mého zástavního práva u katastru. Prostě komplexní služby. Vše bylo navíč korunováno milým, vstříčným a osobním přístupem. Služby RK Kopta reality s.r.o. mohu s klidným svědomím doporučit." Karla Brzobohatá, Plzeň / Olomouc

Realizace - prodej domu, obec Nekmíř, Plzen - sever

"Dobrý den pane Kopto, rád bych poděkoval Vám, potažmo Vaší realitní kanceláři za bezproblémový a hlavně rychlý prodej mého domu v Nekmíři, který několik realitních společností bohužel nebylo schopno prodat v průběhu posledních 3,5 let. Vše proběhlo do posledního puntíku dle dohody. Ještě jednou děkuji a přeji jen samé dobré klienty. S pozdravem"
Jiří Draský, Nekmíř

Realizace - prodej bytu 1+1, Sukova, Plzen - Bory

"Prodej bytu přes pana Koptu, byla pro mě výhra v loterii. Podmínky prodeje a spolupráce jsme si dohodli na první schůzce, a o nic jsem se potom už nemusel starat o vše bylo postaráno. Rozhodně bych pana Koptu doporučil, je radost jednat s člověkem , který drží slovo."
Petr Svidenský, Plzeň/Paris

Realizace - pronájem komerčních prostor, Doudlevecká ul, Plzeň-město

"Na RK Kopta reality s.r.o. jsem se obrátila s pronájmem mého obchodu na Doudlevecké třídě. Veškeré transakce proběhly na profesionální úrovni, včetně sepsání smlouvy o pronájmu. Od okamžiku mého 1. setkání s panem Koptou až po zajištění pronájmu uběhly pouze necelé 2 měsíce. Oceňuji především rychlost a vstřicnost při jednáních a ochotu vyjít vstříc oběma stranám. Děkuji. Vaše spokojená klientka."
Dana Hrabíková, Plzeň

Realizace - prodej chaty u Berounky, Sedlecko, okr. Rokycany

"Na realitní kancelář pana Kopty jsem se obrátil s prodejem chaty. Vstřícné a ochotné jednání bylo základem profesionální práce této kanceláře. Pan Kopta především dohodnul skvělé prodejní podmínky pro obě strany a zařídil veškeré naležitosti prodeje do té míry že jsem jen předal klíče od nemovitosti a následně po prodeji obdržel peníze z prodeje. Více povinností se mě netýkalo. Férové jednání a aktivní práce pana Kopty vedla k rychlému prodeji mé nemovitosti. Přístě se opět s důvěrou obrátím na Kopta reality s.r.o." 
Martin Pávek, Plzeň

Realizace - prodej bytu 1+1, Komenského, Plzeň - Bolevec

"Děkujeme realitní kanceláři Kopta reality s.r.o. za uskutečnění prodeje naší nemovitosti. Veškeré transakce proběhly na velice profesionální úrovni, včetně právních služeb a podání daňového přiznání. Pro pana Koptu jsme se rozhodli již podruhé (i v prvním případě šlo o prodej bytu) a v případě dalšího nákupu či prodeji popř. pronájmu nemovitosti se na něj určitě znovu obrátíme. Ještě jednou děkujeme".
manželé Barfusovi, Plzeň - Bolevec

Realizace - prodej bytu 3+1, Baarova, Plzeň - Bory

Realizace - prodej bytu 1+1, Manětínská, Plzeň - Bolevec

"Na pana Koptu jsem dostala tip od své známé. Nejprve jsme telefonicky probrali polohu a dispozice nemovitosti a následně jsme se domluvili na schůzce. Už po telefonu si pan Kopta získal moji pozornost, protože se mnou velmi podrobně probíral předběžné možnosti. Při osobním setkání mě úplně odzbrojil "domácím úkolem". Perfektně si připravil srovnání s odpovídajícími realitami a podle toho navrhl postup. Pečlivě naslouchal mým připomínkám, návrhům a požadavkům. Na prodej jsem celkem spěchala a tak mě jen těšilo, že se velice rychle našlo pár zájemců. O prohlídku a vysvětlení mých požadavků se pan Kopta skvěle postaral a to i bez mé přítomnosti, čímž mi maximálně vycházel vstříc. Komunikace probíhala lehce ve všech směrech. O všech událostech jsem byla pravidelně informována, takže jsem měla veškeré informace jako z první ruky. Samotný prodej šel jako po másle. Kupní smlouva byla připravena advokátkou. Návrh jsem si mohla v klidu prostudovat a připomínkovat, tu samou možnost měl i kupec, takže podpis kupní smlouvy se zdál jako drobná formalita. Ocenit mohu i asistenci při předání nemovitosti. Případné kupcovy nebo mé otázky byly vždy svědomitě zodpovězeny. S průběhem prodeje nemovitosti jsem byla tak spokojená, že jsem s panem Koptou probrala zamýšlený nákup jiné nemovitosti. Služeb Koptareality jsem využila ještě dvakrát, jednou přímo a jednou jako doporučení pro blízkou osobu. V obou případech to nakonec dopadlo dobře".
Lucie Němcová, Plzeň

Realizace - prodej domu 5+1, Příchovice, okr. Plzeň - jih

"V roce 2012 jsme se rozhodli s manželem prodat náš rodinný dům, který jsme si postavili a žili v něm od roku 1996. Když se děti odstěhovaly, dům byl pro nás dva příliš prostorný a pracný na údržbu. Své služby nám nabídl pan Kopta, realitní specialista z Kopta reality s.r.o. . Nevěřili jsme, že se náš dům za ekonomické krize vůbec prodá, ale pan Kopta nás mile překvapil, když jednoho dne přivedl vážného zájemce. Svým profesionálním přístupem dokázal záměr v roce 2013 uskutečnit, což si velmi považujeme. Další postup byl též velmi odborný a skvěle zorganizovaný. Celý převod, od domluvy až po podepsání smlouvy u právničky, plateb a předání domu, byl bez jediného problému a pochybení. Chtěli bychom tímto panu Koptovi a jeho společnosti KOPTA REALITY s.r.o. velmi poděkovat a popřát mnoho takto spokojených klientů. Někdy má prostě člověk opravdu kliku na správné lidičky".
manželé Krsovi, Přeštice, Plzeň-jih

Realizace - prodej bytu 2+1, Šimerova, Plzeň - Bory

"Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat panu Koptovi, který mi pomohl s realizací prodeje mého bytu. Byla jsem ve složité situaci, kdy jsem musela prodat byt se zástavou banky. Velice vstřícně jsme probrali podrobnosti, věnoval mi hodně času a využil zkušeností s prodejem, aby zvýšil mé možnosti a nakonec dotáhl prodej do konce i přes drobné komplikace s předáním bytu. Takže děkuji za péči a pomoc, kterou jste mi poskytl. Přeji Vám mnoho spokojených klientů a úspěšných realizací prodejů."
Hana Kulišanová, Plzeň-Bory

Realizace - prodej bytu 4+kk+2 balkony + 2 garáže, U Velkého rybníka, Plzeň - Bolevec

"Při realizaci prodeje přes Kopta reality s.r.o. jsme díky pozitivnímu přístupu pana Kopty dosáhli prodeje našeho bytu s prvním zájemcem. Musím říci, že to nebylo vlivem jen lokality a dispozice prodávaného bytu, ale postupnou podporou ze strany Kopta reality s.r.o. v průběho celého prodeje. Tedy od první prohlídky, přes vyřízení rezervace, podpoře při sjednání finančních prostředků kupujícím, advokátním službám až po finální předání bytu. Děkujeme".
manželé Burešovi, Plzeň

Realizace - prodej chalupy Nezdice, okr. Plzeň - jih
Realizace - prodej bytu 2+1, Přeštice, okr. Plzeň-jih

Dobrý den p. Kopta, byl jsem s Vašimi službami a doporučeními při prodeji mého bytu v Přešticích velmi spokojen. Stejně tak tomu je i nyní při realizaci prodeje chalupy v Nezdicích u Přeštic. Přeji Vám do další práce mnoho úspěchů a děkuji".
Ota Lindner, Nezdice u Přeštic, Plzeň-jih

Realizace - prodej chalupy, Blažim, okr. Plzeň - sever

"Dobrý den. Děkuji p. Koptovi , že k prodeji došlo v krátkém čase, což jsem velice ocenila. Rovněž průběh realizace celé zaléžitotosti byl v souladu se sjednanou smlouvou, domluvou a k mé velké spokojenosti. Pokud budu moci ještě někdy využít Vašich služeb, velice ráda se na Váš obrátím a pokud bude příležitost určitě Vás doporučím i jiným".
Věra Adamcová, Plzeň

Realizace - prodej chalupy, Nehodív, okr. Klatovy

"Vážený pane Kopta, chtěl bych Vám poděkovat za čas a péči, kterou jste věnoval prodeji mé nemovitosti. Protože jsem invalida pohybující se na vozíku, velmi jsem ocenil rychlé a pečlivé jednání nejen na úřadech, ale i s budoucím kupcem. Za to Vám velmi děkuji."
Jiří Jérling, Klatovy

Realizace - prodej stavebního pozemku, Roudná, Plzeň
Realizace - pronájem bytu, Plachého ul, Bolevecká ul, Plzeň - město

"Pane Kopta, chtěl bych Vám alespoň touto neoficiální cestou poděkovat za realizaci prodeje mé parcely v Plzni Na Roudné a s vyřešením pronájmu v bytových jednotkách v Plachého ul. , ul. Bolevecká a v areálu naší firmy Na Prioru v průběhu loňského roku. Pokud budu v oblasti realit něco potřebovat , opět se na Vaši realitní kancelář obrátím. Mnoho úspěchů v dalších obdobích.
Váš spokojený klient T.H.

Realizace - prodej byt 3+kk+2balkony, Goldscheiderova ul, Plzeň - Bory

"Se službami RK Kopta reality s.r.o. jsme byli velmi spokojeni. Inzerát byl pečlivě zpracován, doplněn dostatečným množstvím kvalitních fotografií. Samotný přístup realitního makléře včetně organizace prohlídek nemovitosti byl bezproblémový. Kvalitně proběhl i veškerý právní servis, výhodou je i advokátní úschova finančních prostředků. Lze jen doporučit."
Gabriela Vaňková a MartinTvrz, Plzeň-Bory

Realizace - prodej bytu 3+1, cihla, Dýšina, okr. Plzeň-město

"Realitní kancelář Kopta reality s.r.o. se sídlem v Barrandově ulici 353/14, Plzeň 32600, zastoupená při jednáních p. Janem Koptou zprostředkovala pro mne a moji manželku prodej bytu v Dýšiné u Plzně. P. Kopta zajistil veškeré potřebné služby nutné k úspěšnému prodeji, přesně v duchu smlouvy a dohod. Se službami a výsledkem prodeje jsme byli s manželkou velice spokojeni a neměli jsme žádnou výhradu".
manželé Jiří a Martina Doubravovi, Dýšina

Realizace - prodej bytu 1+kk, cihla, Sladkovského ul., Plzeň - Slovany

"Vážený pane Kopto,děkuji Vám za mnohaletou spolupráci v oblasti realitních služeb. Ať už se jednalo o pronájem nebo následný prodej mého bytu, byla jsem vždy spokojená. Rovněž i děkuji Vaší paní za nepostradatelnou pomoc s vyřizováním hypotéky a dalších náležitostí. Jste výborný tým. Přeji Vám spoustu úspěchů a dobré zákazníky. S pozdravem"
Eva Meyer, Leverkusen, SRN

Realizace - prodej chaty, Těchoděly, Hracholusky, okr. Plzeň - sever

"V roce 2012 realitní kancelář Kopta reality s.r.o. zrealizovala prodej naší chaty. Prodej proběhl zcela bez problémů a jakýchkoliv průtahů, takže k naší naprosté spokojenosti. Děkujeme." 
Josef Kalousek, Plzeň

Staň se
fanouškem
Domluvit
schůzku
Zavoláme
Vám