Hledáte zbrusu nové kanceláře s rychlou dostupností jak do centra, tak na dálnici D5 (Praha-Plzeň-Rozvadov) a zároveň kanceláře, které jsou IHNED volné a k dispozici?
Kopta reality zajišťuje pronájem nově vybudovaných nebytových / kancelářských prostor na adrese Jateční, Plzeň - Doubravka v areálu společnosti KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o. Jedná se o 9 zcela nových samostatných kanceláří spolu s novou vybavenou, kuchyňkou, které jsou okamžitě připravené k nastěhování o celkové ploše 277 m2. K dispozici je dále vybavená kuchyně, sociální zázemí, WC pro pracovníky. Kanceláře mají samostatný vchod, před objektem je vyhrazeno 4-5 parkovacích míst pro vedení společnosti a na velké ploše u kanceláře další možnosti parkování. K dispozici je internet, EPS ( Elektrická požární signalizace).
Prostory jsou vytápěny plynovým kotlem a mají samostatný plynoměr, připravuje se samostatný elektroměr do rozvodné skříně. Kanceláře sousedí s kanc.prostory společnosti KOVOŠROT GROUP CZ. Přímo naproti objektu je zastávka autobusu č.28, o několik metrů dále autobus č.30. Rychlé spojení MHD i autem směrem do centra, na autobusové a vlakové nádraží, případně na dálnici D5.
V případě zájmu o další kancelářské prostory máme v nabídce hned vedle sousedící, samostatnou patrovou budovu kde jsou další volné kanceláře.
Vratná kauce činí 2x měsíční nájem, čistý měsíční nájem činí 49.000 Kč + zálohy na energie (po dohodě s majitelem, dle počtu osob a využití kanceláří). V případě uhrazení nájmu na celý rok, by činilo nájemné 46.000 Kč na měsíc . Realitní služby činí 25.000 Kč + DPH.
Budu se těšit na prohlídce kancelářských prostor.
Jan Kopta, DiS.
makléř a jednatel Kopta reality s.r.o.