Pozemek pro výstavbu RD, plocha 1.281 m2, Šťáhlavy, okr. Plzeň - město

okolí Štáhlav

Popis nabídky

Hledáte opravdu velký pozemek v těsné blízkosti západočeské metropole? Možná jste ho právě našli.

Kopta reality nabízí k prodeji větší, rovinatý pozemek o ploše 1.281 m2 a to na adrese ul. Polní, Šťáhlavy, okres Plzeň-město. Tato klidná lokace je ideální jak pro rodiny s dětmi, tak pro klidné seniorské bydlení. Velikost pozemku vybízí k výstavbě většího domu, bazénu a dostatku parkovacích míst. Na pozemek je již do el. sloupku přivedena elektřina 230 V, 380 V a dále vodovodní přípojka z řadu. Kanalizace je v přilehlé komunikaci. Pozemek je mimo záplavové území. Na již zhotovené komunikaci jsou připravena 2-3 veřejná stání. Pozemek je z pravé strany (pohled od ulice) oplocen, na této straně je již vystavěn rodinný dům. Po levé straně je zatím prázdný pozemek bez zástavby. Zadní strana pozemku je ohraničena polem a blízkým lesoparkem/ alejí. Silniční provoz je minimální , jedná se o "slepou silnici" pouze pro místní obyvatele.
Majitel má již zpracovaný projekt na výstavbu nízkopodlažního , nepodsklepeného domu 4+kk o zast. ploše cca 150 m2. Cena projektu je již v ceně, nicméně není nutné jej samozřejmě realizovat či využít. V blízkosti se nachází škola, školka, zdravotnická zařízení, pošta. Vlakové nádraží cca 0,5 km od domu. Obchodní centrum OC Olympie pouhých 7 minut jízdy autem. Velmi rychlé a časté spojení do Plzně a na dálnici D5 Praha - Plzeň - Rozvadov. Okolí Šťáhlav a vůbec celý JV směr od Plzně je krásnou, rekreační lokalitou s dominantou hradu Radyně, zámku Kozel a hlubokými lesy pro pěčí turistiku, cykloturistiku a další sportovní vyžití.
Dle informací ze stavebně správního odboru je dle stávajícího územního plánu jediná prostorová regulace ta, že objekt může mít maximálně 2 nadzemní podlaží.

Při platbě v hotovosti, rychlém jednání je majitel ochoten jednat o ceně.

Budu se na Vás těšit na prohlídce pozemku.
Jan Kopta, DiS.
makléř a jednatel Kopta reality s.r.o.

Informace o nabídce

Lokalita
Parcela504/43
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0330
Datum aktualizace29.06.2024
Umístění objektuKlidná část obce
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
Inženýrské sítěVodovod, kanalizace, elektřina
DopravaVlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
KomunikaceAsfaltová
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21281
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
*
*
*
lname: email: