Pozemek o ploše 524 m2 s projektem na dům, Nekmíř, Plzeň - sever

prodáno
plánek

Popis nabídky

Kopta reality zajišťuje v exkluzivním zastoupení prodej pozemku p.č. 447/2 o ploše 524 m2 v obci Nekmíř , 14 km severně od okraje Plzně (Hypermarket Globus - Chotíkov) na frekventované trase Plzeň - Karlovy Vary. Majitel má již nyní souhlas obce k výstavbě domu k rekreaci o ploše 100m2, s energetickou třídou skupiny B - velmi úsporná (103 kWh) a dále souhlas s připojením domu na ČOV, přípojky jednotné kanalizace a přípojky vody, oplocení.
Projekt zhotovila projekční kancelář ZC rodinné domky s.r.o. Jedná se o jednopodlažní, přízemní rekreační dům obdélníkového půdorysu 14,70 x 6,80 m, se sedlovou střechou, výškou 4,76 m a zastavěnou plochou 99,96 m2, včetně zateplení. Dům je o dispozici 4+kk, tzn obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 pokoje, koupelna, WC, technická místnost, zádveří. V tuto chvíli jde do finále již samotná realizace přípojky elektřiny od ČEZ. Vytápění objektu naplánováno pomocí tepelného čerpadla vzduch/voda, umístěno při SZ stěně domu. Na pozemku jsou plánovány 2 parkovací místa, odkanalizování do domovní ČOV včetně napojení na stávající jednotnou kanalizaci obce.

Obec Nekmíř leží v okrese Plzeň - sever, žije v ní přes 500 obyvatel a zahrnuje ještě přilehlou obec Lhotku. Významnou stavbu obce je původní tvrz přestavěna na zámek s přiléhajícím panským dvorem, bývalým pivovarem a anglickým parkem s rybníčkem. Je zde činný spolek SDH Nekmíř a TJ Nekmíř. Škola a školka je v 5km vzdálených Všerubech. Do obce jezdí pravidelný autobusový spoj, výhodou je jistě velmi rychlá dostupnost po udržované komunikaci do Plzně. Vzhledem k tomu, že budoucí vlastník má již veškeré "papírování" ohledně výstavby, schvalování a další úkonů již zařízené a zajištěné, uspoří poměrně hodně času, peněz a nervů. Můžete tedy rovnou zahájit samotnou výstavbu domu. Jako reálná se jeví možnost přikoupení vedlejší parcely jiného vlastníka o ploše cca 206 m2 v cípu pozemku, tedy celková výměra by tak činila 730 m2.

Informace o nabídce

Lokalita
Parcela447/2
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0289
Datum aktualizace29.08.2022
Umístění objektuOkraj obce
Zastavěná plocha m2100
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
Inženýrské sítěVodovod, kanalizace, elektřina
ZástavbaObytná
DopravaSilnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Počet domů1
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m2524
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadČOV pro celý objekt
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška148/2007 Sb.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
Tato nemovitost už má svého nového majitele Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!