Dům 4+1 s garáží, parcela 1.00 m2, Plzeň - Radčice

prodáno
Dům 4+1 s garáží, parcela 1.00 m2, Plzeň - Radčice

Popis nabídky

Kopta reality nabízí k prodeji rodinný dům 4+1 v klidné a bezpečné lokalitě v městské části Plzeň 7 - Radčice (směr za ZOO Plzeň), ul. Rolní. Tato nemovitost je ideální jako rodinné sídlo vzhledem k rychlé dostupnosti jak do centra Plzně, tak i na dálnici D5 Praha - Plzeň - Rozvadov. Tento samostatně stojící cihlový dům na kamenném soklu nabízí 4 prostorné pokoje, kuchyni, koupelnu, samost. WC, verandu, terasu . Jedná se o patrový dům o 3 podlažích (z toho 2 nadzemní a 1 podzemní podlaží - sklep) a poskytuje tak dostatek prostoru pro celou rodinu. Celková plocha parcely čítá velkorysých 1.000 m2, tedy je zde dostatek prostoru pro vybudování bazénu, pergoly, užitné zahrady, skleníku, park. stání ..... apod. Vedle domu je garáž (případně dílna) a parkovací místa před garáží pro dva osobní automobily. V zadní části pozemku je i původní stavba pro drůbež. Stav objektu odpovídá jeho stáří, nicméně je pravidelně udržovaný a v chodu. Interiér a jeho technologie jsou již vhodné k rekonstrukci.

Odpad je řešen kanalizací, přívod vody zajišťuje dálkový vodovod a přívod plynu je zajištěn plynovodem. Elektřina je k dispozici ve standardních napětích 230 V a 380 V. Topení zajišťuje jak kotel na plyn, tak je zde možnost přepnutí na původní kotel na tuhá paliva. Dům je velmi dobře dostupný jak autem, tak i plzeňskou MHD, vlakem. Telekomunikace jsou zajištěny telefonem. Internet běžné pokrytí wi-fi.

Městský obvod Plzeň 7-Radčice se nachází se na západní straně Plzně, mezi MO Plzeň 9-Malesice a jižněji situovaným MO Plzeň 5-Křimice. Leží na levém břehu řeky Mže a při výjezdu směrem na Plzeň je sevřen chráněným přírodním skalním útvarem, na kterém je postaven romantický zámeček z počátku 20.století. K Plzni přísluší Radčice od roku 1976 , od r. 1990 jsou městským obvodem č. 7. MO má zemědělský charakter daný úrodnou půdou v jeho okolí a protékající řekou Mží. Na severu jeho katastru se nachází i vzrostlé lesy. Centrum obvodu je chráněnou památkovou vesnickou zónou, vč. návsi s kapličkou a historickými statky. Naleznete zde řadu organizací, institucí jako je: zdravotní středisko, knihovna, služebna městské policie, český zahrádkářský svaz, tělovýchovná jednota Sokol, restauraci a další. Do OC Plaza je 7 min dojezd.

Těším se na Vás při prohlídce domu.
Jan Kopta, DiS.
realitní makléř
jednatel Kopta reality s.r.o.

Informace o nabídce

Lokalita
ObecPlzeň
UliceRolní
č. domovní / č. orientační193 / 193
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0332
Datum aktualizace10.01.2024
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
Dispozice4 pokoje
VybavenoAno
Zastavěná plocha m2444
Užitná plocha m2160
Plocha parcely m21026
Plocha garáže m225
Počet garáží1
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
StavbaRodinný dům
ZástavbaObytná
TelekomunikaceTelefon
TopeníLokální plynové, lokální tuhá paliva
DopravaVlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
KomunikaceAsfaltová
Počet bytů1
Plocha sklepů m250
Počet sklepů3
Plocha zahrady m2559
Plocha dílen m223
Rok kolaudace1987
LV215
Počet podlaží objektu3
Číslo podlaží v domě
Popis domu
KategorieDomy
Druh domuRodinný dům
Typ domuPatrový
Stav domuVelmi dobrý
VodaVoda - dálkový vodovod
OrientaceVýchod, Západ, Jihovýchod
OdpadKanalizace
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
Tato nemovitost už má svého nového majitele Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!