Chata s garáží + balkonem, Plzeň - Na Brůdku

KM - 04.05.2024

Popis nabídky

Hledáte chatu na periferii Plzně a s možností dojezdu plzeňskou MHD? Chata se nachází na rozhraní městské části Plzeň - Skvrňany a obcí Vejprnice, v chatové osadě zvané "Na Brůdku" v katastrálním území Křimice. Je tedy poměrně rychle dostupná z jakékoliv městské části Plzně.

Kopta reality nabízí prodej chaty s garáží a balkonem na svažité parcele čítající celkovou plochu 404 m2 a to pouhých 300 m od autobusové zastávky "U Viaduktu" /směr od Skvrňan na Vejprnice, Tlučnou a Nýřany/. Nicméně chata je dobře dostupná i od zastávek vlaku Vejprnice/Skvrňany a tram.zastávek ve Skvrňanech. Přízemí chaty je zděné a je zasazeno do svažitého terénu, kde plní funkci garáže s technickou místností a prostoru koupelny se sprchovým koutem. Horní patro chaty je přístupné z verandy s menším schodištěm a je celé obytné, zároveň je zateplené vatou s dřevěným opláštěním. Patro tvoří 2 pokoje (samostatná ložnice a obývací pokoj s kuchyní, která je oddělena obývací stěnou). Z kuchyně je vstup na prostorný balkón na J / JZ stranu. Celá oblast je využívána jak rekreačně , tak k trvalému bydlení. Přístup k chatě je přímo z hlavní komunikace Plzeň - Vejprnice, cesta vede do kopce po dobře sjízdné asfaltové komunikaci. Jelikož je chata v horní části kopce, je odtud velmi dobrý výhled jižním a západním směrem. I když je chata na periferii města panuje zde klid. Parkování je možné jak v garáži, tak na pozemku za vraty. Při větším počtu zájemců si majitel vyhrazuje možnost aukce na cenu.

Sítě:
Chata byla celoročně využívána, je napojena na elektřinu 230V, 380V a taktéž na obecní vodovodní řad. Odpad je sveden do jímky na vyvážení, která se nachází přímo u vjezdových vrat na pozemek.

Budu se na Vás těšit na prohlídce chaty.
Jan Kopta, DiS.
realitní makléř a jednatel Kopta reality s.r.o.

Informace o nabídce

Lokalita
ObecPlzeň
UliceEvansova
č. domovní / č. orientační136 / 43
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0329
Datum aktualizace22.06.2024
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuSmíšená
Umístění objektuOkraj obce
Dispozice2 pokoje
VybavenoAno
Zastavěná plocha m235
Užitná plocha m235
Plocha parcely m2409
Počet balkónů1
Počet garáží1
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
OstatníPlot
ZástavbaRekreační
TelekomunikaceTelefon
SítěSatelit
TopeníLokální tuhá paliva, lokální elektrické
DopravaVlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
KomunikaceAsfaltová
Počet sklepů1
Rok kolaudace2002
Počet podlaží objektu2
Popis objektu
KategorieChaty
Typ domuPatrový
Stav objektuPo rekonstrukci
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadJímka
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
*
*
*
phone: