Soutěž REALIŤÁK ROKU

Proč soutěž vznikla

Prodej i koupě nemovitosti je pro mnohé životní událostí, která přináší nemalé starosti. Realitní makléři přichází denně do styku s klienty, kterým pomáhají plnit jejich sny o bydlení. Který z makléřů je největší profesionál v oboru? Tato otázka stála u zrodu myšlenky uspořádání soutěže "Realiťák roku". Jedná se o prestižní a ojedinělou událost ve světě realit. Její ambicí je představit široké veřejnosti makléře, kteří svoji práci vykonávají profesionálně, s dostatkem odborných znalostí a kladným proklientským přístupem. Soutěž od roku 2018 pravidelně vyhlašuje největší realitní server Reality.iDNES.cz ve spolupráci s ADOL Monitor. Patronkou soutěže je ministryně pro místní rozvoj Ing. Klára Dostálová. V roce 2020 probíhá již třetí ročník této soutěže. Oficiální stránky soutěže REALIŤÁK ROKU jsou zde: www.realitakroku.cz

Výsledky soutěže roky 2018 a 2019

Kopta reality, potažmo Jan Kopta  realitní makléř a jednatel společnosti se účastnil soutěže v prvních 2 ročnících a to v letech 2018 a 2019.
V historicky prvním ročníku 2018 se umístil na 1.místě v Plzeňském kraji a v okrese Plzeň - město, v celkovém pořadí na 23.místě v České Republice.  a to na základě hlasování laické i odborné veřejnosti .
V následujícím roce 2019 se umístil dle hlasování veřejnosti opět na 1.místě v v Plzeňském kraji a v okrese Plzeň - město, nicméně dle celkových parametrů soutěže se celkově umístil na 2. místě v Plzeňském kraji a v celkovém pořadí na 29.místě v České Republice. 

Výsledky

Kontaktní formulář

*
*
*
*
captchaNový obrázek
* - toto pole je nutno vyplnit

Staň se
fanouškem
Domluvit
schůzku
Zavoláme
Vám