Soutěž REALIŤÁK ROKU

Jako jednatel společnosti a zároveň realitní specialista jsem se účastnil soutěže v prvních 2 ročnících a to v letech 2018 a 2019.

V historicky prvním ročníku 2018 jsem se umístil na 1.místě v Plzeňském kraji a v okrese Plzeň - město, v celkovém pořadí na 23.místě v České Republice.  a to na základě hlasování laické i odborné veřejnosti . V následujícím roce 2019 jsem se umístil dle hlasování veřejnosti opět na 1.místě v v Plzeňském kraji a v okrese Plzeň - město, nicméně dle celkových parametrů soutěže jsem se celkově umístil na 2. místě v Plzeňském kraji a v celkovém pořadí na 29.místě v České Republice. V letech 2020 a 2021 jsem se rozhodl soutěže neúčastnit z řady důvodů, ale možná se do této soutěže jednou vrátím, kdo ví. . . .
Jan Kopta

1.místo - REALIŤÁK ROKU 2018 - Plzeňský kraj, okres Plzeň - město
1.místo - REALIŤÁK ROKU 2019 - Plzeňský kraj, okres Plzeň - město - Hlasování veřejnosti

  

Proč soutěž vznikla

Který z makléřů je největší profesionál v oboru? Tato otázka stála u zrodu myšlenky uspořádání soutěže "Realiťák roku". Již několik let se jedná o prestižní a ojedinělou událost ve světě realit. Její ambicí je představit široké veřejnosti makléře, kteří svoji práci vykonávají profesionálně, s dostatkem odborných znalostí a kladným proklientským přístupem. Soutěž od roku 2018 pravidelně vyhlašuje největší realitní server Reality.iDNES.cz ve spolupráci s ADOL Monitor. Oficiální stránky soutěže REALIŤÁK ROKU jsou zde: www.realitakroku.cz

Kontaktní formulář

{{kontaktni-formular}}

Staň se
fanouškem
Domluvit
schůzku
Zavoláme
Vám