Profesionální prezentace

Odprezentování Vaší nemovitosti je alfou a omegou úspěšného prodeje či pronájmu. Tento fakt je mnohými kancelářemi podceňován, jsme si toho vědomi a klademe na prezentaci velký důraz. Bereme v potaz všechna specifika nemovitosti. Dáváme důraz jak na textové popisy, tak technické a technologické specifikace Vašich nemovitostí, víme jak nemovitost nafotit, jak udělat videoprezentaci, případně prezentaci z létajících dronů. Pro technické informace o nemovitosti s vámi konzultujeme spolupráci se specialisty na znalecké posudky, odhady, energetické štítky, homestaging, feng -shui, energie krajiné, geopatogenní zóny a jiné specializace. O prezentaci víme hodně, a pořád se zlepšujeme

Internetová prezentace nemovitostí : 

 • na webových stránkách www. koptareality.cz

  Snažíme se jít z dobou a různými technologiemi. Náš responsivní web se graficky přehledně zobrazí a přizpůsobí jakémukoliv internetovému prohlížečí a je nastaven pro zobrazování v počítači, notebooku, tabletu, iMacu, iPadu, iPhone, iPodu....apod. Podporuje veškeré operační systémy: Apple, Android, Windows.....atd.Pravidelně náš realitní software aktualizujeme a nabízíme řadu inovativních technologií - vyzkoušejte si nás. 

 • na předních realitních portálech / serverech

  Vaše nemovitost musí být vidět a skutečně vidět bude!. Pracujeme se statistikami návštěvnosti, detailně rozebíráme náhledovost a s klienty výsledky konzultujeme. Inzerujeme efektivně, pravidelně aktualizujeme a zaručujeme maximální náhledovost. čit maximální zviditelnění. My inzerujeme efektivně!

 • na Facebooku, YouTube..

  Neuvěřili byste jako sílu tato média mají. My to víme a značnou část našich nemovitostí prodáváme právě přes tyto internetové fenomény. Zkuste to s námi a uvidíte ten efekt.

Tištěná prezentace nemovitostí : 

 • v časopisu ViaReality, Real City

  Několik desítek tisíc vydání časopisu ViaReality naleznete zdarma ve stojanech po celém Plzeňském kraji, v jednotlivých regionech, můžeme kupující i prodávající nasměrovat na tyto místa.

 • Příklad tištěné prezentace nemovitosti v časopisu Viareality

  Tištěná inzerce s možností rozkliku na celou stranu


Staň se
fanouškem
Domluvit
schůzku
Zavoláme
Vám