Jan Kopta DiS.

Jan Kopta DiS. jednatel společnosti

Mobil: 775 681 050
Tel.: 377 963 510
jan.kopta@koptareality.cz

O mně

Honza podniká od roku 2003 nepřetržitě až dodnes. Do roku 2005 působil jako obchodník, a manažer obchodních sítí v oblasti multi-level marketingu, pojišťovnictví, realit. Zajímavou zkušenost získal jako obchodník s investiční komoditou - diamanty. Poté se rozhodl k prodeji, produktu , svému srdci bližšímu a to jsou prakticky až dodnes nemovitosti. Během let 2007-2011 prošel dvěmi realitními kancelářemi, až se v roce 2012 rozhodl budovat realitní business pod vlastní značkou Kopta REALITY.

Během této doby se zajímal i o umění vytváření harmonie v prostoru a plynutí energie, které ho dovedlo až ke studiu Feng - Shui na České škole Feng-Shui pod vedením Ing.arch. Otakara Chocholy a to v letech 2010 - 2011. Po absolvování plynule navázal studiem školy Krajinné energie pod vedením Ing. Pavla Kozáka, kde se zkoumá povaha míst, kde člověk žil a žije a prostředky, energie a síly, se kterými je možné v prostoru pracovat.

Kromě nejradostnějšího koníčka - rodiny - se dlouhodobě zajímá o propojení člověka s přírodou, s místem, které obývá. V současné době pořádá přednášky a semináře na témata , která se navzájemm prolínají - bydlení, příroda, vliv člověka na prostředí, umění výběru nemovitosti, realitní investování, podnikání v realitách......apod. Občas si odskočí na kytarový recitál své původní, autorské tvorby.

V současné době vede podnikatelský klub, který pořádá obchodní snídaně Business for Breakfast a srdužuje podnikatele v Plzeňském kraji. Organizuje různé networkingové a vzdělávací akce, ať již pod značkou Kopta reality, či jako soukromá osoba na volné noze.

Kontaktní formulář

*
captchaNačtete nový obrázek

Pobočka

Kopta reality s.r.o.

Adresa

Jablonského 2200/62, 326 00 Plzeň

Staň se
fanouškem
Domluvit
schůzku
Zavoláme
Vám