Načasování a výběr „správného“ bydlení

Načasování  a výběr „správného“  bydlení.

Na toto téma bylo asi už hodně řečeno. Tento článek nemá za úkol vyzdvihovat nebo ponižovat některou z kvalit bydlení , zda na vesnici nebo ve městě, zda žít v domě, nebo v  bytě,  anebo třeba to, zda kupovat v době recese, konjunktury, nebo snad upřednostnit nějaké roční období před jiným.  

Otázka , kterou se budeme zabývat je trochu prostší.

Jakou  (a tím se myslí pořadí) nemovitost z námi navštívených nemovitostí si opravdu nakonec vybrat? Ano odpověď může být jednoduchá -  obvykle je to zkrátka ta nejlepší :-).

Ale co když váháme, co když je těch pravých opravdu více, nebo se nám spíše jeví, že jich je více. Ano vím, je to slovo do pranice a každého zkušenost k nezaplacení.

Moje realitní praxe a rozhovory jak s klienty, tak přáteli, známými mi říkají poměrně jasná čísla.

PRAVIDLO  PRVNÍCH  3 NEMOVITOSTÍ.

Obvykle ta pravá je schovaná v PRVNÍCH 3 NABÍDKÁCH   - ANO v prvních 3 nabídkách. Skoro bych řekl, že to u mě hraničí s jistotou.  Jsou to ty první 3 nemovitosti, které rozhodnou, že se na ně jedeme podívat. Jsou to první 3, které se nám postupně zaryjí pod kůži a způsobí nejednu neklidnou noc.

Za ta léta mám ověřeno, že správná nemovitost se dostaví v momentě , kdy je na ni člověk připraven. Velmi dobře si pamatuju případy, kdy kamarádi si nakonec vybrali desátou, dvacátou, třicátou…nemovitost a pak sami přiznali, že ty první nabídky byli vlastně nejlepší, že je zkrátka měli vzít. Že budou existovat výjimky ? Ano,  jistě, ty totiž budou potvrzovat pravidlo. 

Nezřídka se stává, že ta pravá nabídka se k člověku vrací a to i po letech. Často slýchám věty typu: „ Pane makléři my jsme ji chtěli koupit již kdysi od původního majitele“ nebo „Tehdy jsme neměli peníze a pak zázrakem nám přistála do cesty, i peníze najedno byly“ nebo  „ Tak dlouho jsme si na ni mysleli, až jsme si ji nakonec koupili“.

Takže , když už nevíte kudy, věřte, že ty správné nemovitosti přijdou na začátku Vašeho hledání, na začátku Vašeho přání.

Staň se
fanouškem
Domluvit
schůzku
Zavoláme
Vám