BforB - tříletá zkušenost k nezaplacení

Ahoj. Jsou to v těchto dnech přesně 3 roky , kdy jsem se v lednu 2017 poprvé účastnil jako host na obchodní snídani podnikatelů Business for Breakfast - BforB v Plzni. Je leden 2020 a je zkrátka čas jít dále. Rozloučit se ……….

Je dobré si těch posledních pár let připomenout, poděkovat všem, které jsem na té cestě potkal. A že vás nebylo opravdu málo. Za ty 3 roky byla společnost Kopta reality s.r.o, pravidelným členem podnikatelských snídaní, spolu s dalšími podnikateli jsme se potkali na téměř 80 snídaních v Plzni, Rokycanech, Praze a dalších akcích pod hlavičkou BforB. Koncem roku 2018 jsem si vyzkoušel roli manažera klubu. Jsem rád, že tuto roli nyní převzala Bohumila Hajšmanová – a myslím, že to vede perfektně.

Co mi to všechno dalo? Asi Všechno :-) . Vědomí , že v podnikání se řeší podobné starosti i radosti, že z chyb a úspěchů mých kolegů se dá hodně naučit a obohatit se, že podnikatel, je pořád jen člověk z masa a kostí a ne stroj, že má své limity, že má své dobré i špatné dny, že má své úspěchy i pády, a že prostě svoji firmu, živnost vede jak nejlíp umí, že závazek klientovi je důležitý, ale rodina a především zdraví je mnohem . . . . . mnohem důležitější. Že slova jako TO BOHUŽEL NEVÍM, TOTO PROSTĚ NEUMÍM, OMLOUVÁM SE , MOJE CHYBA mají někdy opravdu kouzelnou moc. Že říkat NE je stejně důležité, možná v jisté fázi důležitější, než říkat ANO.

Potkal jsem fantastické lidi s rukou na dlani, majitele a manažery malých i velkých firem, živnostníky, podnikatele, kteří milují svůj byznys, své dítě, které si od plenek vychovávají řadu let, anebo právě rozjíždějí svůj první start up. Těch lidí byly stovky a z celé řady se staly obchodní partneři, klienti a v neposlední řadě kamarádi a přátelé. Děkuji všem , které jsem na té cestě potkal. Bylo to skvělý.

Nyní se čas nachýlil, stojím na další křižovatce, další cesta volá…

Staň se
fanouškem
Domluvit
schůzku
Zavoláme
Vám