100% PLNÝ PROVOZ PO "NOUZOVÉM STAVU"

Dobrý den, ahoj.

Tyhle měsíce byly zvláštní , vyjímečné a za 13 let mé realitní praxe nepamatuji, že by realitní trh tak rychle "zamrzl" a zase se tak rychle "nastartoval" ..... pouze čas ukáže , kam se budeme dále ubírat . Ale z prvních signálů, které po nouzovém stavu mám, je jasná jedna věc - lidé o tom JAK, ale hlavně KDE bydlí přemýšlí daleko, daleko důkladněji. A to je dobře, neboť : "Místo, kde žijete, si Vás přitáhne jako magnet. Ostatně stejně si přitahujete lidi, které máte kolem sebe". :-)

Nicméně rád bych Vás informoval, že realitní kancelář Kopta reality s.r.o. , je od 1.6.2020 opět na 1000% připravena v plné polní a k dispozici. A to jak prodávajícím / pronajímatelům při náběru a přípravě nemovitostí k prodeji / k pronájmu , tak případným kupujícím / nájemcům při prohlídkách nemovitostí, při obstarávání a dodávání podkladů pro prodej/ nákup, při jednání s úřady v rámci realitních řízení, při součinosti v rámci fotografování, videoprojekcí, vyklízení, home stagingu vašich nemovitostí ..... apod. Opět se rozběhnou oblíbené konzultace v rámci správy vašich soukromých a firemních majetků, v rámi rozvahy ohledně investování vašich finančních prostředků do nemovitostí .......apod. 

Věřím, že téměř 3 měsíce trvající "nouzový stav" byl pro řadu z Vás příležitostí. Příležitostí k tomu, jak přehodnotit své plány ohledně prodeje, koupě, pronájmu či výměné nemovitostí. Jak se říká vše špatné je pro něco dobré a snad to platí i v tomto případě. Jistý benefit je tu pro kupující, kterým by měla být zrušena Daň z nabytí nemovitosti. Schválně píši "měla" jelikož v době , kdy píši tento článek, udělala poslanecká sněmovna zatím první, ale důležitý krok . Aktuální situace viz. tento článek.

Těším se , že se vše opět vrátí k normálnímu chodu společnosti. Těším se, že kvalitní bydlení se stane opět důležitou součástí vašeho života. Těším se, že trh se stabilizuje a nadále bankovní sektor bude vycházet vstříc kupujícím.

Těším se na krásný jarní a letní čas ............ a věřím, že COVID-19 už bude minulostí. Uvidíme, držme si palce.

autor: Jan Kopta, majitel.

Staň se
fanouškem
Domluvit
schůzku
Zavoláme
Vám