Ing.arch. Petr Kvasnička

Ing.arch. Petr Kvasnička PENB - energetické štítky

Mobil: 721 059 178
petr.kvasnicka@archenergy.cz

O mně

 
Podnikám od roku 2010 soustavně až dodnes. V roce 2013 jsem založil společnost ArchEnergy s.r.o a následující rok jsem získal oprávnění od Ministerstva průmyslu a obchodu na vypracování průkazů energetické náročnosti budov. V roce 2015 jsem získal oprávnění autorizovaného inženýra pro pozemní stavby v komoře  ČKAIT (Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků).

V současnosti řídím tým cca 15 lidí, kteří zajišťují komplexní servis v oblasti energetických a projekčních prací včetně poradenství. Zpracoval jsem se svým týmem přes 5 tisíc energetických průkazů a zajistil přes 200 úspěšných dotací na zateplení budov. Zaměřuji se na získání dotací a vypracování průkazů energetické náročnosti budov (PENB). Nabízím klientům přípravu projektů se zajištěním realizace staveb i administraci dotačních programů až do úspěšně vyplacené dotace. Pravidelně se účastním školení a zajímám  se o novinky v energetice a stavebnictví.
 
S Kopta reality spolupracuje nepřetržitě již od roku 2012 a to zejména při vyhotovení a realizaci průkazů energetické náročnosti budov (PENB) a Zelené úsporám.

Kontaktní formulář

*
captchaNačtete nový obrázek

Pobočka

Kopta reality s.r.o.

Adresa

Jablonského 2200/62, 326 00 Plzeň

Staň se
fanouškem
Domluvit
schůzku
Zavoláme
Vám