Ing.arch. Petr Kvasnička

Ing.arch. Petr Kvasnička PENB - energetické štítky

Mobil: 721 059 178
petr.kvasnicka@archenergy.cz

O mně

 
Petr podniká od roku 2010 soustavně až dodnes. V roce 2013 založil společnost ArchEnergy s.r.o. V roce 2014 získal oprávnění od Ministerstva průmyslu a obchodu na vypracování průkazů energetické náročnosti budov.
V následujícím roce 2015 získal oprávnění autorizovaného inženýra pro pozemní stavby v komoře  ČKAIT (Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků).

V současnosti řídí tým 15 lidí, který zajišťuje komplexní servis v oblasti energetických a projekčních prací včetně poradenství. Zpracoval se svým týmem přes 5tis energetických průkazů a zajistil přes 200 úspěšných dotací na zateplení budov. Zaměřuje se na získání dotací a vypracování průkazů energetické náročnosti budov (PENB). Nabízí klientům přípravu projektů se zajištěním realizace staveb i administraci dotačních programů až do úspěšně vyplacené dotace. Pravidelně se účastní  školení a zajímá  se o novinky v energetice a stavebnictví.
 
S Kopta reality spolupracuje nepřetržitě již od roku 2012 a to zejména při vyhotovení a realizaci průkazů energetické náročnosti budov (PENB) a Zelené úsporám.

Kontaktní formulář

*
captchaNačtete nový obrázek

Pobočka

Kopta reality s.r.o.

Adresa

Jablonského 2200/62, 326 00 Plzeň

Staň se
fanouškem
Domluvit
schůzku
Zavoláme
Vám